Kombinasjonsrammer Schneider Exxact
Exxact
Det største utvalget av installasjonsmateriell for de nordiske landene.
Exxact tilbyr et bredt og komplett utvalg av funksjoner, design, farger og materialer, fra standard utførelse til mer eksklusive varianter.
Spesielt utviklet for rask og enkel installasjon, perfekt sluttdesign og fleksibilitet for oppgraderinger og modifikasjoner.
Exxact er basert på den globale 55x55mm-plattformen og fokuserer på å respektere de nordiske installasjonsvanene.
Funksjoner/innsatser Exxact-innsatser er tilgjengelig i tre basisfarger:
Hvit – høyglanset overflate
Antrasitt – silkeglanset overflate
Metall – silkeglanset overflate
Alle innsatser kan kombineres med alle rammedesignene. Designfamilier:
Exxact Primo:
Den allsidige rammen med en moderne form.
Tilgjengelig i rammer med 1 til 5 hull, samt for dobbel stikkontakt og i matrisekombinasjoner.
Farger: Hvit, antrasitt og metall.
Exxact Kombi:
Med denne rammen har man mulighet til å kombinere produkter med åpning 55x55 og 71x71.
F.eks diagonal dobbel stikkontakt og lysbryter i samme ramme. Dette gjøres ved å fjerne adapter i rammen.
Man kan også bygge kompakte tv-løsninger ved hjelp av standardbokser i kombinasjon.
Tilgjengelig i rammer med 1 til 5 hull, i hvit utførelse.
Exxact Design:
Med en transparent frontramme som enkelt fjernes for utallige designmuligheter.
Leveres med fargeinnlegg for å passe sammen med interiøret. Enkelt å lage personlige design med internettverktøyet Mix&Match.
Tilgjengelig i rammer med 1-3 hull, samt for dobbel stikkontakt.
Exxact Solid:
Det eksklusive alternativet i massive materialer – børstet stål eller glass i hvit, svart eller titan.
Ideell for eksklusive boliger og fellesrom på kontorer og hoteller. Tilgjengelig i rammer med 1-4 hull, samt for dobbel stikkontakt.